Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha23) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Last month
te: గత నెల

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: Today
te: ఈరోజు

en: Yesterday
te: నిన్న

en: Last week
te: గత వారం

en: Last year
te: గత సంవత్సరం
