Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha8) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: none
af: geen

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Statistics
af: Statistieke

en: Block
af: Blok
