Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha8) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: none
be: няма

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Block
be: Блок

en: Items
be: Элементы

en: Select
be: Выбраць

en: nodes
be: матар'ялы

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў
