Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha8) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: none
da: ingen

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: Statistics
da: Statistik

en: Block
da: Blok

en: Client ID
da: Klient ID

en: Items
da: Overskrifter

en: Authentication
da: Godkendelse

en: Select
da: Vælg

en: nodes
da: indholdselementer

en: Google Analytics Counter
da: Google Analytics tæller

en: Configure Google Analytics Counter module
da: Konfigurér Google Analytics Counter modul

en: Pageviews
da: Sidevisninger

en: @bundle types
da: @bundle typer
