Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha8) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: none
fil: wala

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Block
fil: Tipak

en: Items
fil: Mga bagay

en: Dashboard
fil: Dashbord
