Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha8) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: none
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Block
he: בלוק

en: Items
he: פריטים

en: Authentication
he: הזדהות

en: Select
he: בחר

en: nodes
he: פריטי תוכן (nodes)

en: Dashboard
he: לוח הבקרה
