Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha8) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: none
hy: ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Block
hy: Բլոկ

en: Items
hy: Տարրեր

en: Dashboard
hy: Վահանակ
