Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha8) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: none
id: tidak ada

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: Statistics
id: Statistik

en: Block
id: Blok

en: Client ID
id: ID Klien

en: Items
id: Item

en: Authentication
id: Autentikasi

en: Select
id: Pilih

en: nodes
id: node

en: Dashboard
id: Dasbor

en: @bundle types
id: Jenis @bundle
