Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha8) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: none
is: engin

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Block
is: Blokk

en: Items
is: Hlutir
