Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha8) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Note:
kn: ಟಿಪ್ಪಣಿ:

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: General Settings
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ
