Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha8) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: none
ku: هیچ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Statistics
ku: ئامار

en: Block
ku: بلۆک

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Dashboard
ku: داشبۆرد
