Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha8) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ
