Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha8) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Block
ne: ब्लक

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड
