Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha8) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: none
pt: nenhum

en: Settings
pt: Definições

en: Note:
pt: Nota:

en: Save
pt: Guardar

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: Items
pt: Itens

en: General Settings
pt: Definições Gerais

en: Authentication
pt: Autenticação

en: Select
pt: Selecionar

en: nodes
pt: nós

en: Dashboard
pt: Painel de controlo

en: @bundle types
pt: @bundle tipos
