Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha8) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: none
sk: žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Block
sk: Blok

en: Items
sk: Položky

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Authentication
sk: Overenie

en: Select
sk: Zvoľte

en: nodes
sk: obsahy

en: Dashboard
sk: Nástenka
