Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha8) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: Block
sr: Блок
