Google Analytics Counter (8.x-3.0-alpha8) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: none
vi: không có

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Note:
vi: Ghi chú:

en: Save
vi: Lưu

en: Statistics
vi: Thống kê

en: Block
vi: Khối

en: Items
vi: Hàng hóa

en: General Settings
vi: Thiết lập chung

en: Authentication
vi: Xác thực

en: Select
vi: Chọn

en: Authenticate
vi: Xác thực

en: Dashboard
vi: Trang tổng hợp
