Google Analytics Event Tracking (3.0.0) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Delete
fa: حذف

en: Value
fa: مقدار

en: Action
fa: عملکرد

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Category
fa: دسته بندی

en: Label
fa: برچسب

en: Content Types
fa: انواع محتوا

en: ID
fa: شناسه

en: Statistics
fa: آمار

en: Tracker
fa: پیگیری کننده

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: All content types
fa: تمامی انواع محتوا

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: About
fa: درباره

en: All languages
fa: تمام زبان‌ها
