Google Analytics Event Tracking (3.0.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Action
ne: कारवाही

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Category
ne: वर्ग

en: Label
ne: लेबल

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: All languages
ne: सबै भाषाहरू
