Google Analytics Event Tracking (3.0.0) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Delete
tr: Sil

en: Value
tr: Değer

en: Action
tr: Eylem

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Category
tr: Kategori

en: Label
tr: Etiket

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Tracker
tr: İzleyici

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Languages
tr: Diller

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında

en: All languages
tr: Tüm diller

en: Show for the listed pages
tr: Listelenen sayfalar için göster

en: Hide for the listed pages
tr: Listelenen sayfalar için gizle

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
tr: Sayfaları yollarıyla belirtin. Her satıra tek bir yol girin. Yıldız '*' joker karakterdir. Örnek bir yol olarak, her kullanıcı sayfası için %user-wildcard yolu verilebilir. %front, ön sayfadır.
