Google Analytics Event Tracking (8.x-2.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: Tracker
dz: ཊེ་ཀར་

en: All languages
dz: སྐད་ཡིག་ཚུ་ཆ་མཉམ།
