Google Analytics Event Tracking (8.x-2.0-alpha1) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Delete
it: Elimina

en: Value
it: Valore

en: Action
it: Azione

en: Yes
it: Sì

en: Category
it: Categoria

en: Label
it: Etichetta

en: Content Types
it: Tipi di contenuto

en: Statistics
it: Statistiche

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Languages
it: Lingue

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: About
it: Informazioni

en: All languages
it: Tutte le lingue

en: Show for the listed pages
it: Mostra nelle pagine elencate

en: Hide for the listed pages
it: Nascondi nelle pagine elencate
