Google Analytics Event Tracking (8.x-2.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Delete
cs: Smazat

en: Value
cs: Hodnota

en: Action
cs: Akce

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Category
cs: Kategorie

en: Label
cs: Popisek

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Tracker
cs: Sledování příspěvků

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Languages
cs: Jazyky

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: All languages
cs: Všechny jazyky

en: Show for the listed pages
cs: Zobrazit pro stránky v seznamu

en: Hide for the listed pages
cs: Skrýt pro stránky v seznamu
