Google Analytics Event Tracking (8.x-2.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Delete
pt: Eliminar

en: Value
pt: Valor

en: Action
pt: Ação

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Category
pt: Categoria

en: Label
pt: Etiqueta

en: Content Types
pt: Tipos de Conteúdo

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?

en: Languages
pt: Idiomas

en: All content types
pt: Todos os tipos de conteúdo

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: About
pt: Sobre

en: All languages
pt: Todos os idiomas

en: Show for the listed pages
pt: Mostrar para as páginas listadas

en: Hide for the listed pages
pt: Esconder para as páginas listadas
