Google Analytics Reports (4.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Date
nn: Dato

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Contains
nn: Inneheld

en: Does not contain
nn: Ikkje inneheld

en: Is less than or equal to
nn: Er mindre enn eller lik

en: Is equal to
nn: Er lik

en: Is greater than or equal to
nn: Er større enn eller lik

en: Is not equal to
nn: Er ulik

en: Display options
nn: Visningsalternativ

en: Start Date
nn: Startdato

en: Users
nn: Brukarar

en: Filters
nn: Filter

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar

en: contains
nn: inneheld
