Google Analytics Reports (4.0.1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: Date
ast: Data

en: Settings
ast: Preferencies

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: type
ast: triba

en: Users
ast: Usuarios

en: Filters
ast: Filtros

en: Save settings
ast: Guardar preferencies
