Google Analytics Reports (4.0.1) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: value
hr: vrijednost

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: Date
hr: Datum

en: Settings
hr: Postavke

en: Statistics
hr: Statistike

en: type
hr: vrsta

en: Contains
hr: Sadrži

en: Is less than or equal to
hr: je manje ili jednako

en: Is equal to
hr: je jednako

en: Is greater than or equal to
hr: je više ili jednako

en: Is greater than
hr: je više

en: Is not equal to
hr: nije jednako

en: Display options
hr: Opcije prikaza

en: Start Date
hr: Od datuma

en: End Date
hr: Do datuma

en: Users
hr: Korisnici

en: Filters
hr: Prečistači

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: About
hr: Opis
