Google Analytics Reports (4.0.1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: value
ml: മൂല്യം

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Type
ml: തരം

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Save settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കു
