Google Analytics Reports (4.0.1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: value
si: අගය

en: Value
si: අගය

en: Type
si: වර්ගය

en: Date
si: දිනය

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්
