Google Analytics Reports (8.x-3.0-beta1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Value
am: እሴት

en: Date
am: ቀን

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ

en: Sort by
am: ደርድር
