Google Analytics Reports (8.x-3.0-beta1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Date
bn: তারিখ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান

en: All
bn: সমস্ত

en: Block
bn: ব্লক

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: Save settings
bn: সেটিংস সংরক্ষণ কর
