Google Analytics Reports (8.x-3.0-beta1) - en to da translation catalogue (36 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: Settings
da: Indstillinger

en: Statistics
da: Statistik

en: All
da: Alle

en: Block
da: Blok

en: Page
da: Side

en: Client ID
da: Klient ID

en: Contains
da: Indeholder

en: Does not contain
da: Indholder ikke

en: Is less than
da: Er mindre end

en: Is less than or equal to
da: Er mindre end eller lig med

en: Is equal to
da: Er lig med

en: Is greater than or equal to
da: Er større end eller lig med

en: Is greater than
da: Er større end

en: Is not equal to
da: Er ikke lig med

en: Desc
da: Faldende

en: Users
da: Brugere

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: @min and @max
da: @min og @max

en: contains
da: indeholder

en: exposed
da: blotlagt

en: And max
da: Og maks

en: And
da: Og

en: Google Analytics Reports
da: Google Analytics Rapporter

en: Top Pages
da: Mest besøgte sider

en: Pageviews
da: Sidevisninger

en: Asc
da: Stigende

en: Configure your account, profiles, and reports.
da: Konfigurér din konto, profiler og rapporter.

en: Top Referrals
da: Top Henvisninger

en: Google Analytics Summary
da: Google Analytics oversigt

en: View a traffic report for your site.
da: Vis en trafik rapport for dit websted.

en: Top Keywords
da: Top Søgeord
