Google Analytics Reports (8.x-3.0-beta1) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: contains
kn: ಹೊಂದಿರುವ
