Google Analytics Reports (8.x-3.0-beta1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Value
mn: Утга

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Statistics
mn: Статистик

en: All
mn: Бүгд

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах
