Google Analytics Reports (8.x-3.0-beta1) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Date
ps: نيټه

en: Settings
ps: امستنې

en: Statistics
ps: احسائيه

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Users
ps: غړي

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: And
ps: او
