Google Analytics Reports (8.x-3.0-beta1) - en to uk translation catalogue (44 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: Settings
uk: Налаштування

en: Statistics
uk: Статистика

en: All
uk: Все

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Contains
uk: Містить

en: Does not contain
uk: Не містить

en: Is less than
uk: Є меншим, ніж

en: Is less than or equal to
uk: Є меншим або рівним

en: Is equal to
uk: Є рівним

en: Is greater than or equal to
uk: Є більшим або рівним

en: Is greater than
uk: Є більшим, ніж

en: Is not equal to
uk: Не є рівним

en: Desc
uk: Спад

en: Users
uk: Користувачі

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: @min and @max
uk: @min та @max

en: contains
uk: містить

en: regex
uk: регулярний вираз

en: Sessions
uk: Сеанси

en: exposed
uk: розкритий

en: Min
uk: Мін

en: And max
uk: Та макс

en: And
uk: Та

en: Google Analytics Reports
uk: Звіти Google Analytics

en: Top Pages
uk: Найпопулярніші сторінки

en: Bounce Rate
uk: Показник відмов

en: Pageviews
uk: Перегляди сторінок

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Google Analytics Summary
uk: Зведення Google Analytics

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта

en: Top Keywords
uk: Найпопулярніші ключові слова

en: % New Sessions
uk: % нових сеансів

en: Avg. Session Duration
uk: Середня тривалість сеансу

en: Pages / Session
uk: Сторінки / Сеанси

en: Top Sources
uk: Найпопулярніші джерела

en: An error has occurred: @error.
uk: Сталася помилка: @error.
