Google Analytics Reports (8.x-3.0-beta3) - en to sv translation catalogue (31 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Type
sv: Typ

en: Date
sv: Datum

en: Settings
sv: Inställningar

en: Statistics
sv: Statistik

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Contains
sv: Innehåller

en: Does not contain
sv: Innehåller inte

en: Is less than
sv: Är mindre än

en: Is less than or equal to
sv: Är mindre än eller lika med

en: Is equal to
sv: Är lika med

en: Is greater than or equal to
sv: Är större än eller lika med

en: Is greater than
sv: Är större än

en: Is not equal to
sv: Är inte lika med

en: Display options
sv: Alternativ för visning

en: Start Date
sv: Startdatum

en: End Date
sv: Slutdatum

en: Users
sv: Användare

en: Filters
sv: Filter

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Male
sv: Man

en: Female
sv: Kvinna

en: @min and @max
sv: @min och @max

en: contains
sv: innehåller

en: regex
sv: reguljärt uttryck

en: Profile ID
sv: Profil-ID

en: exposed
sv: exponerad

en: Min
sv: minsta

en: And max
sv: och maximalt

en: And
sv: och

en: Default display options
sv: Alternativ för förvald visning
