Google Analytics Reports (8.x-3.0-rc1) - en to eu translation catalogue (32 entries)

en: value
eu: balioa

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: Date
eu: Data

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: type
eu: mota

en: Contains
eu: Edukia

en: Does not contain
eu: Ez dauka

en: Is less than
eu: Hau baino txikiagoa

en: Is less than or equal to
eu: Hau baino txikiagoa edo berdina

en: Is equal to
eu: Honen berdina

en: Is greater than or equal to
eu: Hau baino haundiago edo berdina

en: Is greater than
eu: Hau baino haundiagoa da

en: Is not equal to
eu: Honen ezberdina

en: Display options
eu: Bistaratu aukerak

en: End Date
eu: Bukaera data

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: @min and @max
eu: @min eta @max

en: contains
eu: dauka

en: Profile ID
eu: Profilaren ID-a

en: Sessions
eu: Sesioak

en: exposed
eu: agerian jarri

en: And
eu: Eta

en: Pageviews
eu: Ikusitako orrialde kopurua

en: Reports profile
eu: Txosten profila

en: Initial setup
eu: Hasierako ezarpenak

en: Settings have been saved successfully.
eu: Ezarpenak ongi gorde dira.

en: Configure your account, profiles, and reports.
eu: Konfiguratu zure kontu, profilak eta txostenak.

en: Choose your Google Analytics profile.
eu: Hautatu zure Google Analytics profila.
