Google Analytics Reports (8.x-3.0) - en to gl translation catalogue (28 entries)

en: value
gl: valor

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: Date
gl: Data

en: Settings
gl: Axustes

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: type
gl: tipo

en: Contains
gl: Contén

en: Does not contain
gl: Non contén

en: Is less than
gl: É menor que

en: Is less than or equal to
gl: É menor ou igual a

en: Is equal to
gl: É igual a

en: Is greater than or equal to
gl: É maior ou igual a

en: Is greater than
gl: É maior que

en: Is not equal to
gl: É diferente de

en: Display options
gl: Opcións de visualización

en: Start Date
gl: Data de Inicio

en: End Date
gl: Data de Fin

en: Users
gl: Usuarios

en: Filters
gl: Filtros

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: @min and @max
gl: @min e @max

en: contains
gl: contén

en: About
gl: Información

en: Profile ID
gl: ID do perfil

en: exposed
gl: exposto

en: And max
gl: E máximo

en: And
gl: E
