Google Analytics Reports (8.x-3.0) - en to tr translation catalogue (30 entries)

en: value
tr: değer

en: Value
tr: Değer

en: Type
tr: Tip

en: Date
tr: Tarih

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: type
tr: tür

en: Contains
tr: İçerir

en: Does not contain
tr: İçermeyen

en: Is less than
tr: Küçüktür

en: Is less than or equal to
tr: Küçük ya da eşittir

en: Is equal to
tr: eşittir

en: Is greater than or equal to
tr: Büyük ya da eşittir

en: Is greater than
tr: Büyüktür

en: Is not equal to
tr: Eşit değildir

en: Display options
tr: Gösterim seçenekleri

en: Start Date
tr: Başlangıç Tarihi

en: End Date
tr: Bitiş Tarihi

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Filters
tr: Süzgeçler

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: Male
tr: Erkek

en: Female
tr: Bayan

en: @min and @max
tr: @min ve @max

en: contains
tr: içeriyor

en: About
tr: Hakkında

en: exposed
tr: açıkça

en: Min
tr: Enaz

en: And max
tr: Ve ençok

en: And
tr: Ve
