Google Analytics Reports (8.x-3.1) - en to vi translation catalogue (31 entries)

en: value
vi: giá trị

en: Value
vi: Giá trị

en: Type
vi: Kiểu

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Statistics
vi: Thống kê

en: type
vi: loại

en: Contains
vi: Chứa

en: Does not contain
vi: Không chứa

en: Is less than
vi: Nhỏ hơn

en: Is less than or equal to
vi: Nhỏ hơn hoặc bằng

en: Is equal to
vi: Bằng

en: Is greater than or equal to
vi: Lớn hơn hoặc bằng

en: Is greater than
vi: Lớn hơn

en: Is not equal to
vi: Khác

en: Display options
vi: Các tùy chọn trình bày

en: Start Date
vi: Ngày bắt đầu

en: End Date
vi: Ngày kết thúc

en: Users
vi: Người dùng

en: Filters
vi: Các bộ lọc

en: Save settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Male
vi: Nam

en: Female
vi: Nữ

en: @min and @max
vi: @min và @max

en: contains
vi: chứa

en: About
vi: Giới thiệu

en: Profile ID
vi: Mã hồ sơ

en: exposed
vi: đã trình bày

en: Min
vi: Tối thiểu

en: And max
vi: Và tối đa

en: And
vi: Và
