Google Analytics Reports (8.x-3.3) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: value
ku: نرخ

en: Value
ku: نرخ

en: Type
ku: جۆر

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Statistics
ku: ئامار

en: type
ku: جۆر

en: Contains
ku: لەخۆیەوە گرتووە

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە

en: About
ku: دەربارە
