Google Analytics Reports (8.x-3.3) - en to ms translation catalogue (18 entries)

en: value
ms: nilai

en: Value
ms: Nilai

en: Type
ms: Jenis

en: Date
ms: Tarikh

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Statistics
ms: Statistik

en: type
ms: jenis

en: Contains
ms: Mengandungi

en: Does not contain
ms: Tidak mengandungi

en: Is less than
ms: kurang daripada

en: Is less than or equal to
ms: kurang daripada atau bersamaan dengan

en: Is equal to
ms: bersamaan dengan

en: Is greater than or equal to
ms: lebih daripada atau bersamaan dengan

en: Users
ms: Pengguna-pengguna

en: Filters
ms: Penapis-penapis

en: Save settings
ms: Simpan pengesetan

en: contains
ms: mengandungi

en: About
ms: Perihal
