Google Analytics Reports (8.x-3.2) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Date
sq: Data

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Statistics
sq: Statistikat

en: type
sq: lloji

en: Users
sq: Përdorues

en: Filters
sq: Filtrat

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat

en: About
sq: Informacione
