Google API PHP Client (8.x-2.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Edit
pt: Editar

en: Name
pt: Nome

en: View
pt: Ver

en: User Name
pt: Nome do Usuário

en: User
pt: Usuário

en: Client ID
pt: ID do Cliente

en: here
pt: aqui

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Access Type
pt: Tipo de Acesso

en: Installed
pt: Instalado

en: Services
pt: Serviços

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos

en: Access Token
pt: Token de Acesso

en: The Name of the associated user.
pt: O nome do usuário associado.
