Google API PHP Client (8.x-3.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: here
bo: འདིར།

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
