Google API PHP Client (8.x-3.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: User
bg: Потребител

en: here
bg: Тук

en: Not installed
bg: Не е инсталирана
