Google API PHP Client (8.x-3.0-alpha5) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: User
eu: Erabiltzailea

en: here
eu: hemen

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Services
eu: Zerbitzuak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
