Google API PHP Client (8.x-3.0-beta5) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: User
ps: غړی

en: Installed
ps: لګول شوي

en: About
ps: په اړه
