Google API PHP Client (8.x-3.0-rc1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: User
sr: Корисник

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
